תכנון DC

DATA CENTER

הלב הפועם בכל ארגון IT ובכל ארגון אחר, הינו מתקן המחשבים  – Data Center.

קצב השינוי של הטכנולוגיות והביקוש הגובר לתשתיות יציבות, זמינות ומהירות הם אתגר יום יומי בארגוני IT. הרצון לתשתית גמישה ועוצמתית משנים באופן משמעותי את הדרך בה ארגונים חושבים לבנות ולתחזק את נכסי ה-IT העיקריים שלהם.  

התשתית צריכה להבטיח משאבים זמינים לשינויים הטכנולוגיים. מחד יש לתכנן את התשתית בראיה עתידית אך מאידך רצוי שלא לבצע השקעות יתר בתשתיות שלא ינוצלו בטווח הנראה לעין. השילוב ב-HITC בין מומחי תוכן מתחום ה-IT ומומחים בתחום התשתיות מאפשר לנו לכוון את הלקוח לנקודת עבודה מיטבית (אופטימלית). אנחנו ב-HITC נבחן את דרישות ה-IT של הארגון והאילוצים הקיימים ונספק פתרון מאוזן, יעיל ובר קיימא למקבלי ההחלטות בארגון. בצורה זו ההשקעה הראשונית מתאימה לצורך לטווח הקרוב והבינוני תוך שימור אפשרות גידול עתידית.

התאמה מקסימלית

תכנון תשתיות ה-Data Center מתחיל מרמת ניתוח היקף מערכות ה IT והתהליכים התפעוליים והניהוליים של המתקן. אליהם אנו משלבים את התשתיות הפיזיות, מערכות האנרגיה: החשמל, מיזוג האוויר ותשתיות כבילה פאסיבית. בהמשך משתלבות לתוכן תשתיות תקשורת נתונים ומערכות תמיכה נלוות ב-Data Center. כל אלה משולבים בתהליכי ההפעלה ואכלוס מערכות ה-IT בארגון. 

ב-HITC כלל שלבי התכנון והיישום מותאמים לדרישות הארגון, תוך הבנה ויישום מלא של המגמות, התקנים והסטנדרטים הלאומיים והבינלאומיים העדכניים ביותר בתחום ה-Data Center. ליווי הארגון ע"י צוות מומחים ומקצועי של HITC, לכל אורך מחזור החיים של תשתיות ה-Data Center, מבטיח רציפות עסקית מלאה לארגון.